חדשות ועדכונים - Web CEO ישראל

כלי המשימות
צ'קליסט

צ'קליסט SEO

ב-Web CEO תוכלו ליצור רשימות ביצוע (צ'קליסט), המהוות תכנית עבודה מסודרת ומפורטת לכל שלב בקידום האתר, ולייבא אל חשבונכם צ'קליסטים כמו אלו שכבר יצרנו עבורכם

קרא עוד »
הוספת משתמש נוסף
ניהול משתמשים

גישת משתמשים מרובים

Web CEO מאפשרת כעת לבעלי החשבונות הקטנים יותר להכניס לחשבונם משתמשים נוספים מלבד בעל החשבון. הדבר מאפשר למספר משתמשים להיכנס לחשבון במקביל ולעבוד יחדיו על הפרויקט תוך שימוש בכל הכלים ובכל האפשרויות של המערכת

קרא עוד »
הצגת נתונים מתוך GSC לכל אחד מדפי הנחיתה
GSC

סינון נתונים בכלי GSC

שדרוג משמעותי לממשק מנהל האתרים של גוגל GSC: מעכשיו תוכלו להפיק דוחות לכל דף נחיתה בנפרד. הדבר יאפשר לכם לקבל מידע על ההקלקות, החשיפות, הדרוגים הממוצעים וה CTR למילות המפתח שהובילו לדפי הנחיתה השונים.

קרא עוד »
כמות חיפושים מקומיים בגוגל
מחקר מילים ומתחרים

כמות חיפושים מקומיים בגוגל

כלי מעקב הדירוגים וכלי מחקר מילות המפתח שודרגו כך שתוכלו להציג בדוחות, לכל מילת מפתח, את נפח החיפושים המקומיים בגוגל בשלושה מיקודים לוקאליים שונים.

קרא עוד »
התראה על דף קנוני חסום
אופטימיזציית תוכן

התראות על דפי Canonical חסומים

Web CEO החלה להתריע על דפי יעד בתג הקנוניקל החסומים למנועי החיפוש. ההתראה מצטרפת להתראות נוספת הקשורות לתג הקנוניקל, ובהן דף יעד בעל תוכן שונה

קרא עוד »
הוספת משימה ל SEO
ניהול פרויקטים

חדש: כלי ניהול משימות SEO

WebCEO שחררה גרסה הכוללת כלי לניהול משימות למנהלי פרויקטים SEO וחברי צוות. הכלי מאפשר להקים מקבצי משימות ולהקצות אותן לפרויקטים השונים.

קרא עוד »
תיוגים למילות המפתח
מעקב דירוגים

ניהול תגיות גם מתוך כלי מעקב הדירוגים

בעקבות העדכון האחרון ניתן להציג את תגיות מילות המפתח בכלי מעקב הדירוגים בעמודה נפרדת ולא רק מתחת למילות המפתח. בנוסף ואף חשוב יותר, עכשיו ניתן לנהל את התגיות גם מכלי מעקב הדירוגים.

קרא עוד »
WebCEO חוגגת 15 שנות פעילות מוצלחת

WebCEO חוגגת 15 שנות פעילות

15 שנים בהן הפכה המערכת את עסקיהם של מקצועני הקידום (עצמאים וסוכנויות) ובעלי האתרים ליעילים ורווחיים יותר מעידים על הכוונות להמשיך לפתח ולייעל את המערכת.

קרא עוד »
בחירת מיקומים בגוגל
מעקב דירוגים

בחירת מיקומים בגוגל

הוספת אפשרות בכלי מעקב הדירוגים ובמחולל הלידים, לבחירת מיקומים מדויקים מתוך רשימת בחירה כמו בכלי מחקר מילות המפתח.

קרא עוד »