הכלים של Web CEO

אופטימיזציית מבנה ותוכן ובקרה טכנית

את עבודת הקידום אפשר לחלק לשני חלקים:

החלק הראשון מסתכם בעבודה טכנית גרידא בתוך האתר, onsite – ניטור בעיות בגישה, תאימות וזמני תגובה לשרת ולדפי האתר, הפניות ושימוש בתגיות קנוניקל לא נכונות, חסימות והכפלות תוכן, טיפול בסמכותיות דפי האתר וכן אופטימיזציית תוכן לדפי נחיתה בעבור מילות מפתח. 

החלק השני דורש אנשי קידום מקצועיים ומנוסים יותר ועוסק בבניית אסטרטגיית הקידום בהתבסס על מחקר ועל אנליזות שונות.

WebCEO תחסוך מכם כמעט את כל הפעילות הטכנית הנדרשת ותתרום מידע רב ערך לאלו שאמונים על אסטרטגיית הקידום. שימוש נבון בכלי יפנה לכם זמן יקר, שאותו תוכלו להשקיע בניתוח ובבניית אסטרטגיות קידום ואף בהגדלת העסק ובשיפור השירות ללקוחותיכם.

אופטימיזציית מבנה ותוכן

אופטימיזציית תוכן לדפי נחיתה

הגדרת דפי נחיתה לקידום אורגני בעבור מילות מפתח יעילות היא הבסיס לקידום האתר בתוצאות מנועי החיפוש. כל מקדם אתרים יודע שמילות המפתח צריכות להופיע בחלקים מסוימים בדף ובמינון המתאים.

הבעיה מתחילה כאשר ללקוחות שלכם יש מספר רב של דפי נחיתה והם משנים בהם את התכנים חדשות לבקרים. הוסיפו לכך התערבות של מתכנתים, וקיבלתם מצב שעליו אין לכם שליטה.

WebCEO לא תאפשר למצב כזה לקרות, המערכת תסרוק את האתר ותתריע על כל בעיה הן בממשק המשתמש הן בהתראות מייל, בהתאם לבחירתכם.

סקירת דפי נחיתה

אופטימיזציה בהתאמה אישית

מומחי קידום האתרים שביניכם בוודאי מכירים את תחושת חוסר האונים הנגרמת מכך שמערכת היא שקובעת בעבורכם באופן גורף מה חשוב יותר לקידום האתר ומה חשוב פחות. לדוגמה, כאשר אנחנו מקדמים בארץ אתר בעברית, חלקנו ירצה להימנע משימוש בכתובות URL בעברית. מערכת אוטומטית תתריע על היעדרה של מילת המפתח מן הכתובות (בעברית), כשלמעשה מבחינתנו מדובר בהתרעת שווא.

ב-WebCEO תוכלו להגדיר לכל פרויקט את גורמי ההשפעה השונים ואת משקלם בקביעת ציון האופטימיזציה וכך המערכת תתריע רק על מה שבאמת דורש טיפול. בכל שלב תוכלו לחזור להגדרות ברירת המחדל של המערכת.

המערכת מנטרת עשרות פרמטרים onsite והשליטה כולה בידיים שלכם. כפי שאמרנו, WebCEO למומחי קידום אתרים.

איתור כשלים טכניים

הרובוטים של WebCEO יסרקו את האתר שלכם באופן יזום או מתוזמן לבחירתכם וידווחו לכם על קישורים שבורים פנימיים וחיצוניים ועל בעיות בגישה לשרת או לדפי האתר.

הדיווח יכול להיות מפורט מאוד, עד לרמת השורה בקוד שבו נמצאה הבעיה או כתקציר שיתאים למנהל האתר – והכל בשליטתכם המלאה.

את הדוחות תוכלו לייצא לאקסל או לשמור כקובץ PDF. כל הקישורים בקובץ יהיו ניתנים ללחיצה.

סמכות הדפים

לסמכות הדפים באתר יש משקל משמעותי בדירוגו במנועי החיפוש. עיצוב נכון של סמכות הדפים, במסגרת אופטימיזציית מבנה, הוא המפתח לקידום דפים מסוימים במילים מסוימות.

WebCEO תספק לכם את כל המידע הנדרש לטיפול בסמכות הדפים ברמות פירוט שונות שיתאימו למנהל האתר או למתכנתים, בהתאם לבחירתכם.

מהירות דפי האתר ואופטימיזציה למכשירי מובייל

מנועי החיפוש, וגוגל בראשם, מתחשבים בזמני התגובה של האתרים ובמידת תאימותם למכשירי המובייל.

WebCEO בודקת את קיומה של גירסת AMP לכל אחד מדפי האתר ומשקפת את המידע המדווח בכלים לבדיקת תאימות למובייל של גוגל כחלק אינטגרלי מהכלים השונים. באופן זה מציפה המערכת את הבעיות באופן מיידי בממשק המשתמש, ביישומונים השונים ובהתראות במייל וחוסכת לכם זמן.