הכלים של Web CEO

ניטור, ממשקים ודוחות

WebCEO אוספת מידע רב על האתר מתוך הכלים השונים של גוגל, מתוך מאגרי מידע כגון Majestic SEO ו-MOZ ומתוך הרשתות החברתיות facebook, pinterest, linkedin, google plus ו-twitter.

בנוסף, המערכת סורקת את האתר באמצעות רובוטים מיוחדים ומאתרת בעיות SEO.

רשימה חלקית של הפרמטרים הנבדקים ומדווחים על ידי המערכת תוכלו למצוא כאן

הנתונים מעובדים ומדווחים לכם באמצעות ממשקים מתקדמים, דוחות ממותגים והתראות מייל. ללא קשר למחולל הדוחות המתקדם, תוכלו לייצא נתונים מכל מסך לקובצי PDF ואקסל.

ניטור וסריקות

המערכת סורקת את האתר באמצעות רובוטים מיוחדים. בחלק מחבילות השירות, הסריקות יכולות להיערך באופן אוטומטי בהתאם ללוח זמנים שאתם מגדירים ו/או באופן יזום. הרובוטים אינם משאירים את חותמם בגוגל אנליטיקס ואינם משפיעים על סטטיסטיקות האתר.

במקרים שבהם זמני התגובה של האתר בעייתיים או שהעומס על השרת גדול, תוכלו לשלוט בתדירות הסריקה של הרובוטים.
במידת הצורך תוכלו להחריג כתובות URL מסוימות מהסריקה באמצעות הקלדתן או סימונן או באמצעות שימוש במסכות (אמצעי שיעזור לכם להתמודד עם אתרים גדולים מאוד).

את המידע על הקישורים הנכנסים לאתר שלכם ולמתחרים, WebCEO לוקחת מתוך המאגר המקיף והאמין ביותר שקיים ברשת, Majestic SEO. בחלק מחבילות השירות תוכלו לקבוע את התדירות שבה תרצו לעדכן את מצב פרופיל הקישורים של האתר ואף לבצע זאת באופן יזום.

תדירות ניטור מיקומי האתר במנועי החיפוש, הוויראליות ברשת והמעורבות החברתית, יכולה גם היא, בחלק מחבילות השירות, להיקבע על ידכם באופן אוטומטי או יזום.

ממשק משתמש בשליטה ובמיתוג מלאים

ממשקי המשתמש במערכת מאפשרים לכם לבנות מסכים המותאמים לכם, לעובדיכם וללקוחותיכם. באופן זה תוכלו להציג תכנים שונים לקהלי יעד שונים. את המסכים תוכלו לבנות באמצעות ממשק גרור והדבק ולשבץ יישומונים מהמבחר העצום הקיים במערכת.

גם כאן, בדומה לדוחות, תוכלו למתג את ממשק המשתמש באופן אחיד, כברירת מחדל לכלל הפרויקטים, ואם תרצו, תוכלו לשנות את הממשק בעבור פרויקטים בודדים.

מחולל דוחות מתקדם

מחולל הדוחות של WebCEO מאפשר לכם להפיק דוחות מקצועיים וממותגים בצורה קלה ונוחה. מיתוג הדוחות יכול להיעשות לכל הפרויקטים כברירת מחדל, ואם תרצו, תוכלו למתג דוחות באופן שונה לכל אחד מהפרויקטים בנפרד. כחלק מהמיתוג תוכלו לבחור את שפת הדוח מתוך 12 שפות קיימות (עברית, אנגלית, ספרדית, גרמנית, רוסית, צרפתית ועוד).

באמצעות מחולל הדוחות תוכלו לבחור את הכלים, את סדר הופעת הדיווחים בדוח ואת רמת הפירוט. תוכלו להפיק דוח מקוצר למנהל האתר או דוח מפורט הכולל מידע טכני מלא לוובמאסטר. בדוח המפורט, בעבור כל בעיה הקשורה בקוד, כגון קישורים שבורים או תמונות שלא קיימות, יוצג קישור שיוביל אתכם למקום המדויק בקוד הדף שבו התגלתה הבעיה.

את הדוחות תוכלו לחולל באופן יזום או באופן אוטומטי בתדירות תקופתית על פי בחירתכם. אם תרצו, תוכלו לשלוח את הדוחות במייל ואף לשנות את שרת ה-SMTP שממנו יצאו הדוחות.

למדריך מחולל הדוחות לחצו כאן