מערכת SEO לעסקים קטנים

רוצים לקדם או מקדמים?

במערכת Web CEO תוכלו למצוא מדריך מפורט לקידום האתר בעצמכם, הכולל הנחיות, צעד אחר צעד, כתובות  בשפה פשוטה, המתאימה גם למי שאינם מנוסים בתחום.

הכלים במערכת והמדריך משולבים האחד בשני דבר שיקל עליכם את מלאכת קידום האתר.

המערכת תספק לכם משוב על הפעולות שביצעתם באמצעות חיווים ודוחות ברורים כך שתוכלו להמשיך ולשפר את מצב האתר.

על מה אתם משלמים בכל חודש לחברת הקידום? האם לא הגיע הזמן לדרוש דוח עבודה מפורט במקום להסתפק בדוח שטחי המכיל דירוגים ונתונים מהכלים של גוגל?

ל-WebCEO כלי דיווח שבאמצעותו חברת הקידום לדווח לכם על הפעילויות השונות שבהן היא נוקטת לקידום האתר.

גם אם חברת הקידום לא תדווח לכם על הפעילות, עדיין תוכל המערכת לספק לכם מידע רב על "העבודה" שמבצעת חברת הקידום.

פתרון שמתאים גם למי שאין לו רקע טכני או ידע בתחום!

באמצעות WebCEO תוכלו לנטר ברשת את האתר, את שם המותג שלכם, נושאי תפקידים בחברה ועוד. בכל פעם שמישהו יעלה לרשת אזכור כלשהו, תקבלו התראה במייל.

למידע נוסף >

WebCEO תסרוק את האתר שלכם ותשלח אליכם התראות במייל במידה ויתגלו בעיות SEO ותקלות טכניות שיכולות לפגוע בהתקדמות האתר במנועי החיפוש.
למידע נוסף >

WebCEO תתריע בפניכם על ניסיונות לפגוע בקידום האתר באמצעות קישורים רעילים. המערכת תאפשר לכם להפיק דוח התנערות מהקישורים הללו בעבור גוגל.
למידע נוסף >

WebCEO תתריע בפניכם על הסרת קישורים לאתר. ההסרה  יכולה להיעשות באופן תמים, או באופן מכוון, למשל: חברת קידום האתרים שעמה הפסקתם לעבוד הסירה את הקישורים שעליהם שילמתם במהלך תקופת ההתקשרות.    
למידע נוסף >

ב-WebCEO תוכלו לעקוב לא רק אחר הדירוג של דפי האתר במילות המפתח אלא גם אחר כלל הנכסים האינטרנטיים שלכם, כגון: תמונות האתר, מיקום האתר בגוגל מפות, דירוג הפרופילים החברתיים שלכם וכו'.
למידע נוסף >

הקידום האפור עשוי לשפר את מיקומי האתר בטווח הקצר, אולם בטווח הארוך עלול לגרור ענישה חמורה על ידי מנועי החיפוש. WebCEO תשלח לכם התראות במייל במידה ועולה חשש לקידום אפור.
למידע נוסף >