הכלים של Web CEO

ניהול פרויקטים, משתמשים, הרשאות ותקציב

מערכת WebCEO מאפשרת ללקוחותיה לנהל מספר רב של פרויקטים בתקציבים שונים. כמו כן, המערכת מאפשרת להגדיר משתמשים בעלי הגדרות גישה שונות לכל פרויקט, וזאת בהתאם למבנה הארגון ולמודל העסקי של הלקוח.

בנוסף המערכת מאפשרת שיתוף פרויקטים בין חשבונות שונים. למידע נוסף לחצו כאן

ניהול פרויקטים

באמצעות WebCEO תוכלו לנהל אלפי פרויקטים (אתרי לקוחות) באמצעות ממשקים נוחים לשימוש ולקבל חיוויים והתראות על כל אחד מהפרויקטים, על כל קבוצת פרויקטים או על כל הפרויקטים יחד.

המערכת כוללת מנגנון לתיעוד אירועים ופעילויות שביצעו עובדי הארגון שלכם כחלק מהעבודה השוטפת על הפרויקטים השונים. אירועים אלו יכולים להופיע או שלא להופיע בדוחות ובממשקי הלקוחות בהתאם לרצונכם.

המערכת תאפשר לכם להפיק דוחות מצב של הפרויקטים השונים לפי דרישה או בתזמון שנקבע מראש בעבור הלקוחות הסופיים של המערכת או בעבור מנהלים אחרים בארגון שלכם. בכל שלב תוכלו לעדכן ולשנות את תוכן הדוחות ולשנות את עיצובם.

ניהול משתמשים והרשאות

WebCEO תומכת בסביבות עבודה מרובות משתמשים והרשאות בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם.

המערכת מאפשרת להוסיף משתמשים חדשים ללא הגבלה וללא תשלום נוסף!

למשתמשים תהיה גישה לפרויקטים שעבורם ניתנה להם הרשאה. לכל אחד מהמשתמשים במערכת ישויך תפקיד ולכל תפקיד תוכלו להגדיר הרשאות שונות בהתאם למבנה הארגון ולצרכיו. במערכת כבר קיימים כמה תפקידים שהוגדרו מראש, ובכל שלב תוכלו להוסיף ולערוך תפקידים נוספים בעלי הרשאות שונות.

הנה מספר דוגמאות לתפקידי משתמשים ולהרשאות:

לקוחות החברה

לקוחות שקיבלו הרשאות מתאימות יוכלו לגשת לפרויקטים שלהם. תוכלו להגביל את הגישה שלהם לקריאה בלבד ורק לכלים מסוימים. לצורך המחשה, תוכלו לאפשר ללקוח גישה לכלי מעקב הדירוגים ולחסום את הגישה לכלי פרופיל הקישורים.

מנהלי לקוחות ופרויקטים

מנהלי הלקוחות יוכלו לגשת לפרויקטים שתחת ניהולם. תוכלו להגדיר אם מנהל הלקוחות יוכל לקבוע את תקציב הסריקות לכל אחד מהכלים ולכל אחד מהפרויקטים או לפעול על פי תקציב שאתם תקבעו. מנהל הלקוחות יוכל אף להעניק הרשאות גישה לעובדים תחתיו.

עובדים, חברי צוות

עובד בצוות הקידום יוכל לגשת לפרויקטים שעבורם קיבל הרשאה מתאימה. עובדים אלו לא יוכלו לשנות את תקציבי הסריקות ולא תהיה להם אפשרות להעניק גישה למשתמשים אחרים.

שיתוף פרויקטים בין חשבונות

Web CEO מאפשרת למשתמשים בעלי חשבונות שונים (גם חשבונות חינם) לשתף ביניהם פרויקטים.  

כאשר חשבון A משתף פרויקט (אתר) עם חשבון B, הפרויקט יופיע ברשימת הפרויקטים בחשבון B. החל מרגע זה, בעל החשבון B יוכל לעבוד עם הפרויקט כאילו שהיה פרויקט שלו וזאת תחת ההגדרות והאילוצים של חבילת השירות (מנוי) של חשבון A. בעל החשבון B לא יישא בעלויות הפרויקט!

האפשרות לשתף פרויקטים בין חשבונות שונים ב-Web CEO משנה את כללי המשחק בכל מה שקשור לקידום האתר. בעל עסק יכול לשתף את הפרויקט (האתר שלו) עם חברת קידום האתרים (זו יכולה להסתפק בחשבון חינם) ולעקוב מקרוב אחר פעילויות  הקידום. בעל האתר יקבל חיווי אונליין על הנעשה (או שלא) ובמקרה של הפסקת ההתקשרות עם חברת הקידום, לנתק את השיתוף ולהישאר עם תיעוד מלא של הפעילות, דבר שיאפשר לחברת קידום חדשה לנתח את הפעילות של החברה הקודמת ולהחליט על אסטרטגיית קידום מעודכנת.

חשוב להבין כי שיתוף פרויקט מקנה גישה מלאה לחשבון אתו שותף הפרויקט וזה לא תמיד מתאים. לפעמים נרצה להקנות גישה חלקית בלבד לכלים מסוימים ולמידע מסוים בתוך הפרויקט. במקרה זה נצטרך להגדיר משתמשים בעלי תפקידים שונים והרשאות שונות באמצעות מנגנון ניהול המשתמשים ב Web CEO אשר מהווה חלק בחבילות השירות המורחבות.

שליטה מלאה על התקציב

המערכת כוללת מנגנון בקרה תקציבית, שיאפשר לכם להגדיר את התקציב המקסימאלי שיושקע בכל אחד מהפרויקטים במערכת. תוכלו לקבוע חבילות שירות שונות בעלויות שונות ובכל שלב להעביר את הלקוחות שלכם מחבילה אחת לאחרת.

בכל שלב תוכלו להיכנס לחשבון שלכם ולעקוב אחר סכום התשלום העתידי שעליכם לשלם. סכום התשלום מחושב בזמן אמת ומתייחס למספר הלקוחות שלכם ולשימוש במערכת בפועל.