המדריך של WEB CEO

אופטימיזציה לדפי נחיתה

דפי הנחיתה הם הדפים שאותם נרצה לקדם במנועי החיפוש במילות המפתח השונות. אין שום משמעות להגדרת מילת מפתח ללא הגדרת דף נחיתה, בדיוק כפי שאין שום משמעות להגדרת דף נחיתה ללא הגדרת מילות מפתח לקידומו. על חשיבותו הרבה של נושא זה תוכלו ללמוד בקורס המקוון.

מערכת Web CEO סורקת את דפי הנחיתה שהגדרנו ומתריעה על בעיות SEO שעלולות להוביל לפגיעה בדירוגי האתר במנועי החיפוש.

הגדרת דפי נחיתה

להגדרת דפי הנחיתה, בתפריט הראשי [1] נקליק על ניתוח SEO ב-[2] ונבחר בסקירת דפי נחיתה [3].

אם בשלב הקמת הפרויקט כבר הוספתם דפי נחיתה, יתקבל מסך שונה מזה המופיע למעלה – המסך יכיל את רשימת דפי הנחיתה שהתווספו בזמן הקמת הפרויקט. בכל שלב תוכלו כמובן לערוך את הרשימה הזו כפי שנראה בהמשך. אם טרם הגדרתם דפי נחיתה, תוכלו לעשות זאת באמצעות הוספה ידנית [4] או ייבוא מקובץ CSV ב-[5]. הקליקו על הכפתור הוסיפו דף נחיתה [4].

המערכת העבירה אתכם לתוך חלון ההגדרות [6] של כלי ניתוח ה-SEO. בכל שלב בהמשך העבודה תוכלו לנהל את דפי הנחיתה באמצעות כניסה להגדרות -> דפי נחיתה.

הקלידו את כתובת ה-URL של דף הנחיתה בשדה [7]. מומלץ לגלוש בפועל עם דפדפן נוסף לדף הנחיתה, להעתיק את כתובתו כפי שהיא מופיעה בדפדפן ולהדביקה בשדה [7].

אם תרצו, תוכלו לתת שם ידידותי לדף הנחיתה, כך שבדוחות ובכלים יופיע שם דף הנחיתה במקום כתובת ה-URL שלו.

אם תרצו, תוכלו לתייג את דפי הנחיתה לשימוש מאוחר יותר באמצעות הקלקה בשדה [9] וכתיבת תגית. ניתן להוסיף עד שלוש תגיות לכל דף נחיתה. בסיום לחצו על שמור [10].

חזרתם לחלון הגדרות -> דפי נחיתה. בחלון תוכלו לראות את דף הנחיתה שהוספתם [11] ובקצה השמאלי עיגול אדום ובו הספרה 0 [12]. הצבע האדום נועד להתריע על כך שהגדרתם דף נחיתה ללא מילות מפתח – 0 מילות מפתח. בכדי להוסיף מילות מפתח לחצו על הספרה בעיגול [12].

לחצו על הכפתור הוסיפו מילות מפתח [13]. תוכלו להוסיף מילות מפתח מתוך סל המילים ו/או להקליד ידנית ו/או לייבא מתוך קובץ ו/או לקבל הצעות למילות מפתח מהמערכת. אנו ממליצים לבחור את מילות המפתח מתוך סל המילים, מכיוון שאז לא יהיו טעויות הקלדה. בחרו באפשרות מתוך סל המילים [14].

בחלון שנפתח מופיע סל מילות המפתח. תוכלו להשתמש באפשרויות החיפוש והסינון [15] כדי לאתר את מילת המפתח ולסמן אותה [16]. תוכלו לבחור עד חמש מילים לדף נחיתה יחיד. אנו ממליצים שלא לבחור יותר ממילה אחת או שתיים. לסיום לחצו על סיים [17].

רשימת דפי נחיתה ומילות מפתח

מספר מילות המפתח המשויכות לדף הוא כעת אחד והוא הפך לירוק [18]. באותו האופן הוסיפו דפי נחיתה באמצעות לחיצה על הכפתור [19] וחזרו על התהליך. בסיום לחצו על שמור [20].

המערכת תסרוק את דפי הנחיתה (הסריקה יכולה להימשך כמה רגעים) ותדווח על בעיות שנמצאו בהם.

השארת תגובה