הכלים של Web CEO

מערכת SEO במיתוג מלא

WebCEO מאפשרת לכם למתג את כל הדוחות והממשקים באופן מלא ואף להפעיל את המערכת תחת הדומיין שלכם!

מסך הכניסה למערכת, הממשקים השונים, הדוחות, ההתראות והמיילים – כולם יהיו תחת הדומיין שלכם וממותגים באופן מלא בלוגו, בצבעים ובקו השיווקי שלכם.

הפעלה תחת הדומיין שלכם

WebCEO מאפשרת לכם להפעיל את השירות תחת הדומיין שלכם, כך שהלקוחות והעובדים שלכם לא ידעו כלל שמדובר בשירות חיצוני ויהיו משוכנעים כי המערכת נתפרה במיוחד בעבורכם.

בהפעלת שירות מיתוג הדומיין, תוכלו לאפשר גישה מרובת משתמשים בעבור בעלי רמות הרשאה שונות בהתאם למבנה הארגוני של החברה ולמודל העסקי שלכם.

הפעלת שירות מיתוג הדומיין תאפשר לכם למכור את הכלים במערכת כשירות חודשי.

צרו עמנו קשר לקבלת הסבר מורחב יותר ולהדגמה.

מיתוג ממשקים, דוחות ומיילים

WebCEO מאפשרת לכם למתג את ממשקי המערכת בהתאמה לקו השיווקי שלכם. לא מדובר רק בלוגו החברה אלא בכל מרכיבי הממשק: מסך הכניסה למערכת, הצבעים, הרקע, משפטי הפתיחה ומשפטי הסיום, הכפתורים ואפילו שפת הממשק.

באותו האופן תוכלו לשנות את הדוחות ולעצב אותם בהתאם לקו השיווקי שלכם או של הלקוחות. המערכת מכילה ממשקים נוחים שיאפשרו לכם לשנות את תצורת הדוחות לכל הלקוחות או רק לחלק מהם. לכל לקוח תותאם שפה משלו, צבעים משלו ומיתוג משלו!

בנוסף לדוחות ולממשקים תוכלו לעצב גם את המיילים שהמערכת שולחת לכם וללקוחותיכם. תוכלו גם לשנות את שרת ה-SMTP שממנו נשלחים המיילים וההתראות.

תמיכה בריבוי שפות וגם בעברית

WebCEO תומכת בריבוי שפות וגם בשפות הנכתבות מימין לשמאל, כמו העברית והערבית. עד היום תורגמה המערכת ל-12 שפות, ובימים אלו ממש היא מתורגמת לשפות רבות נוספות.

ב-WebCEO תוכלו לאפשר ללקוחותיכם לבחור את שפת הממשק והדוחות בהתאם להעדפותיהם.

משמאל תוכלו להתרשם מממשק זהה בשלוש שפות שונות: עברית, אנגלית וספרדית.