למרבית בעלי העסקים אין די ידע ובעיקר די זמן להתמודד עם משימות מורכבות הנדרשות לקידומו האורגני של אתר האינטרנט שבבעלותם. לכן, הפתרון הזמין והנוח ביותר עבורם הוא לשכור את שירותיה של סוכנות קידום אתרים לטובת המשימה המורכבת.

בזכות ארכיטקטורת מבנה חכמה, המשתמשים בחבילות השירות בתשלום של  Web CEO יכולים לשתף פרויקטים (אתרים לקידום), גם אם הם מנויים בחבילת חינם. דבר זה מאפשר לבעלי אתרים המשלמים מנוי חודשי לשתף את הכלים במערכת עם חברות קידום אתרים, גם אם לאחרונות אין חשבון ב-Web CEO. כל מה שחברת הקידום צריכה לעשות הוא לפתוח חשבון חינם!

אתם שואלים את עצמכם מה זה נותן לכם, במיוחד אם אין לכם ידע בתחום?

מעקב אחרי פעילות הקידום

בבואכם לבחור סוכנות קידום שתקדם את אתרכם, בוודאי תיתקלו בהצעות מחיר רבות ומגוונות, ביניהן גם הצעות מחיר שנשמעות טוב מכדי להיות אמיתיות. בהצעות מסוג זה מתיקות הדבש לא מפצה על כאב העוקץ שאחרי. לצערנו, בתחום קידום האתרים עדיין פועלות חברות SEO שרלטניות שבמקרה הטוב פשוט לא יעשו את העבודה שעליה תשלמו, ובמקרים אחרים, ישתמשו באתרי ספאם לטובת קידום אתרכם, מהלך שיגרום לנזק (בלתי הפיך) לדירוגי האתר שלכם בגוגל.

ובכל זאת, למה לשכור שירות מקדם אתרים אם נדרש מכם מעקב מתמיד? אם כן, התשובה פשוטה. באמצעות Web CEO ניתן להגדיר  התראות באמצעות הודעת דוא"ל שיידעו אתכם על כל פעילות חריגה מבחינת SEO באתרכם, החל באופטימיזציית תוכן ומבנה לקויים, עבור בשימוש באתרי ספאם לקישורים נכנסים ועד עדכון על שינויים בדירוגי האתר בגוגל. משמעות הדבר היא ש-Web CEO הופכת לכלב השמירה שלכם, היא תעדכן אתכם בנעשה ותרתיע את חברת קידום האתרים משימוש בשיטות קידום אתרים פסולות על מנת לקדם את אתרכם.

ההיסטוריה שווה זהב

"אלה שלא לומדים מההיסטוריה נידונו לחיות אותה שוב", אמר יגאל אלון וצדק. לא הרבה יודעים, אבל החל משלבי העבודה הראשונים, חברת קידום האתרים מתחילה באיסוף מידע היסטורי חשוב עבור קידום האתר שלכם במנוע החיפוש. המידע נאסף מתוך ביצוע משימות שוטפות כגון: מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה, בניית פרופיל קישורים, ניתוח מתחרים ומעקב אחר היסטוריית דירוגי האתר במנוע החיפוש. לכל תיעוד של פעולה שבוצעה על מנת לקדם את אתר האינטרנט שלכם יש ערך חשוב. במרבית המקרים המידע נאגר ונשמר בקנאות אצל חברת קידום האתרים, שמצידה תעדכן אתכם רק בנתונים כלליים באמצעות דוח שיישלח אחת לחודש.

היכן הבעיה, אתם שואלים? הסכם קידום אתר הוא לא חתונה קתולית, אך במידה ותרצו לסיים את ההתקשרות מול חברת קידום האתרים מכל סיבה שהיא ולשכור את שירותיה של חברת קידום אחרת, כל המידע שנאסף לא עובר יחד אתכם.

שימוש ב-Web CEO מאפשר לכם לשמור את כל המידע, גם לאחר שסיימתם את ההתקשרות עם חברת קידום כזאת או אחרת, שכן כל הפעולות שבוצעו מתועדות באופן מסודר ומאפשרות לחברת הקידום החדשה לתכנן את הפרויקט בצורה טובה ויעילה יותר עבורכם. בנוסף, בלא מעט מקרים חברות קידום אתרים שננטשו על ידי הלקוחות מבצעות פעילות הסרת קישורים על מנת לפגוע בדירוגי האתר. במקרה כזה, Web CEO תתריע בפניכם על הסרת הקישורים ואתם תוכלו לעצור פעילות זו.