מערכת SEO לעסקים קטנים

תקנון

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

 1. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.
 2. הרשמתך כמנוי לקבלת שירות ב"פתיחת חשבון" ושימוש במערכת WEBCEO (להלן:"התוכנה")  יהיו באחריות המלאה של WEBCEO LTD (להלן: "מפעילת התוכנה") ובכפוף לתנאי השימוש של מפעילת התוכנה, פתיחת החשבון על ידך תחשב להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 3. חברת סאו סימפל בע"מ (להלן:"החברה") אינה מפעילת התוכנה ואינה אחראית בשום צורה על פעילות התוכנה ואופן יישומה. כל התקשרות ושימוש בתוכנה של משתמש האתר יהיו באופן ישיר מול מפעילת התוכנה ולמשתמש האתר ו/או לכל גורם כלשהוא שהתקשר עם מפעילת האתר לא תהיה כל טענה נגד החברה. כמו כן, מפעילת התוכנה הינה ישות משפטית עצמאית ונפרדת ואינה קשורה בצורה תאגידית כלשהיא לחברה.
 4. החברה רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
 5. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 6. ההרשמה כמנוי וכן הרשמה לקבלת רשימת דיוור מיועדת ומותרת לגילאי 18 ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.
 7. אין לרשום אדם אחר לרשימת הדיוור ולשימוש בתוכנה שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 8. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.
 9.  הנך מצהיר כי הובא לידיעתך כי האתר עושה שימוש בקבצי Cookies במטרה לעקוב אחר תנועת הגולשים באתר ולשפר את השירותים בו.
 10. הנך מצהיר כי ידוע לך שלחברה אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.
 11. כוונת החברה היא כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולתה להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות" לרבות שימוש בצ'אט אונליין. כמו כן רשאית החברה  להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו ו/או להסירו כלל מהרשת. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 12. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של החברה ו/או בשימושה החוקי ע"פ רישיון שקיבלה מבעלי הזכויות .
 13. החברה אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 14. כמו כן, החברה אינה אחראית לכל תגובה ו/או פרסום שיפרסמו הגולשים באתר והאחריות שייכת לצד המגיב ו/או המפרסם בלבד.
 15. הגולש מתחייב להעלות לאתר תכנים חוקיים בלבד, וכן מתחייב שלא להעלות תכנים המכילים לשון הרע או תכנים המפרים  זכויות יוצרים וכיוצ"ב. לחברה אין אחריות על התכנים שיעלו הגולשים לאתר וככל שתתקבל תביעה לפיצוי בגין פרסומים אלו נגד החברה, מתחייב הגולש לשאת בכל נזק שייגרם לחברה כתוצאה מתביעה זו.
 16. הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 17. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בחיפה.